UWAGA!
Jeśli na karcie produktu ze statusem "dostępny"
nie jest podany czas realizacji np. "1-2 dni robocze" albo
"2-3 tygodnie", to realizacja może nastąpić zgodnie
z pkt 5.3 Regulaminu w terminie 1-28 dni, choć większość
produktów jest dostępnych szybko.
W razie potrzeby prosimy zadawać pytania o dostępność.
![]() Zapraszamy do sklepu http://www.SupermarketStrazacki.pl |
Horpol Sp.z o.o. ul. Nowa 23, Stara Iwiczna 05-500 Piaseczno tel. 227 506 249 (dni robocze 8.00-16.00) |
M-Fire AG to latarka kątowa, spełniająca normę wodoodporności IP54 oraz posiadająca certyfikat ATEX, co czyni ją bezpieczną do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Od grudnia 2020 roku dostępna jest nowa wersja w kolorze pomarańczowym.
Latarka jest wyposażona w klips, co umożliwia jej montaż na pasie lub do ubrania. Zasilana czterema bateriami AA, może pracować przez okres do 13 godzin. Emituje światło o mocy 323 lm* na odległość 288 m.
Czas pracy: do 13 godz.
Klips: tak
Moc światła: 323 lm*
Numer Atex : ATEX
Tryby pracy: 100%; 40%
Waga: 250 g
Wodoodporność: IP-54
Wymiary: 183 × 69 × 63 mm
Zasięg światła: 288 m
Zasilanie: 4xAA
Źródło światła: Cree® XP-G2 LED
Czym się różni kandela od lumen? * Lumen wskazuje całkowitą moc światła we wszystkich kierunkach. ** Kandela to poziom jasności źródła światła pod określonym kątem i kierunkiem. |
Opcje produktu