UWAGA!
Jeśli na karcie produktu ze statusem "dostępny"
nie jest podany czas realizacji np. "1-2 dni robocze" albo
"2-3 tygodnie", to realizacja może nastąpić zgodnie
z pkt 5.3 Regulaminu w terminie 1-28 dni, choć większość
produktów jest dostępnych szybko.
W razie potrzeby prosimy zadawać pytania o dostępność.
![]() Zapraszamy do sklepu http://www.SupermarketStrazacki.pl |
Horpol Sp.z o.o. ul. Nowa 23, Stara Iwiczna 05-500 Piaseczno tel. 227 506 249 (dni robocze 8.00-16.00) |
Opaska do zestawu interwencyjnego jest drugą wersją tego produktu. Od poprzednika jest szersza i posiada dodatkowe zabezpieczenie dla stabilizowanych narzędzi w postaci specjalnej struktury piankowej od wewnątrz. Pianka ta zapobiega ślizganiu się opaski na narzędziach i przeciwnie - wyślizgiwaniu się narzędzi z opaski. Poprawia to także chwytność, jeśli użytkownik w tym miejscu będzie trzymał zestaw.
Mocny rzep gwarantuje trwałe połączenie, a oznaczona na zielono końcówka pozwala łatwo i szybko rozłączyć sprzęt nawet w rękawicach strażackich. Niezwykle mocny materiał bazowy gwarantuje długowieczność opaski i niewrażliwość na warunki atmosferyczne i wodę.
Wymiary opaski: 43 x 20 cm
Możliwości użycia jest wiele. Ogranicza je jedynie twoja wyobraźnia! Ale to nie wszystko, czytaj dalej:
Wiele jednostek posiada na wyposażeniu topór i halligana, różnych marek. Za pomocą tej prostej opaski strażacy mogą sobie stworzyć zestaw interwencyjny ze sprzętu który i tak posiadają w podziale bojowym!
Dzięki zestawowi interwencyjnemu wzrasta skuteczność prowadzonych działań podczas pożarów wewnętrznych. Posiadanie zestawu ułatwia także szkolenie się wg najnowszych trendów i zasad organizowanych przez specjalistów od pożarów wewnętrznych.
Tak więc niezależnie jakiej marki narzędzia posiadasz w swojej jednostce, stwórz z nich swój własny zestaw interwencyjny - ta opaska będzie do nich pasować!
Typowe przykłady użycia opaski (na zdjęciach jeszcze stara - wąska wersja):
Opcje produktu